Kariera w Call Center Pro

Praca i kariera w Callcenter Pro, telemarketingu

 

 

 

 

Jeśli chcesz uczestniczyć w budowaniu najlepszego Call Center w Polsce zapraszamy do współpracy.

 Poszukujemy  osób, które są świadome wartości jaką dostarczają stanowiąc pierwszy kontakt klienta z firmą.

Tak jak w każdej dziedzinie życia, nasi klienci chcą pokazać się swoim kontrahentom z jak najlepszej strony dlatego Twoim zadaniem jest reprezentacja firmy na najwyższym poziomie.

 

Jeśli szukasz nudnej powtarzalnej pracy gdzie będzie od Ciebie wymagana wyłącznie powtarzalność i skrupulatność nie aplikuj do nas.

 

Poszukujemy przedstawicieli, którzy stworzą obraz telemarketingu i obsługi klienta taki, na jaki ta branża i ludzie w niej pracujący zasługują.

Dostarczymy Ci narzędzia, odpowiednie szkolenia, coachingi i wyzwania do sprostania.

  

Będziesz miał stały kontakt z koordynatorem projektu i trenerami, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę na rynku pracy, będziesz miał okazję poznać styl pracy małych, średnich i dużych firm. Zobaczysz jak wyglądają rozmowy handlowe z dyrektorami firm zatrudniających tysiące pracowników. Poczujesz co to znaczy odpowiedzialność.

Jeśli posiadasz już doświadczenie i szukasz miejsca z perspektywami, gdzie istnieją realne szanse na rozwój i przejęcie odpowiedzialności, dobrze trafiłeś.

Dajemy Ci możliwość pracy zdalnej, w zaciszu własnego domu, podobną jaką mają pracownicy Facebooka, Yahoo, HP, Google, czy firm konsultingowych. 

Pokaż nam jak wykorzystasz narzędzia, które dajemy i zdobywaj umiejętności, aby wkrótce zarządzać własnym zespołem.

 

Zapraszamy do aplikowania przez formularz poniżej lub przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy również po więcej informacji do naszego biura  w Częstochowie na ul. Wolności 50b

Uczciwe zasady

Nie dostaniesz trudnego projektu, jeśli nie będziemy pewni, że sobie z nim poradzisz. Pamiętaj jednak, że na trudniejszych projektach można lepiej zarobić.

Wielki mówca

powiedział kiedyś, że praca handlowca jest najlepiej płatną ciężką pracą, a najgorzej płatną łatwą pracą. Jeśli szukasz mało wymagającego zajęcia - poszukaj gdzie indziej.